Żary i jego atrakcje architektoniczne dla wędkarza z rodziną.
Żary i jego atrakcje architektoniczne dla wędkarza z rodziną.

    Piękna okolica oraz ciekawe zabytki na terenie miasta sprawiły, że Żary stały się celem niejednej wycieczki. Polecam te miasto wędkarzom, którzy chcieliby się wybrać na wycieczkę z całymi rodzinami, z którymi mogą zwiedzić piękną architekturę, a przy okazji powędkować na pobliskich wodach. Z pewnością warto je odwiedzić w czasie swych wędrówek po ziemi lubuskiej. Dlaczego? 

czytaj całość »
Styczniowe łososie i trocie
Styczniowe łososie i trocie

Miał być początek sezonu podlodowego, a okazało się, że zostaliśmy na lodzie, bo zima przyniosła odwilż po chłodnej końcówce jesieni. Zamiast narzekać, że okoniowe żniwa się spóźniają, lepiej uzbroić się w mocniejszy sprzęt i wybrać się na łososie i trocie. Choć trudno je złowić, lepsze to, niż gapienie się w telewizor, a przy okazji może trafić się niezły pstrąg.

czytaj całość »
Zanęty wędkarskie - gliny i ziemie wędkarskie, cz. 2
Zanęty wędkarskie - gliny i ziemie wędkarskie, cz. 2

Zanęta gruntowa świetnie nadaje się do szybkiego wabienia ryb. Może się jednak okazać, że zastosowanie zbyt dużej jej ilości spowoduje przekarmienie ryb. Ma to znaczenie zwłaszcza w okresach słabszych brań i na zawodach, gdzie często łowi się ryby małe i średnie, które łatwo nasycić. Tu z pomocą przychodzą gliny i ziemie wędkarskie.

czytaj całość »
Sonda
Jakich dostawców sprzęt chciabyś abyśmy mieli?
Kategorie blog
Newsletter
Za zapisanie się do newsletttera otrzymujesz kod zniżkowy o wartości 10 zł
Uwaga: Dotyczy zakupów powyżej 100 zł
Producenci
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium